Erelijst

1965
1ste Baasrode, Beringen

1966
1ste Gent-Wevelgem
1ste Brussel-Ingooigem
1ste te 2de et. Criterium du Dauphiné Libéré
1ste te Flèche Hesbignonne Cras Avernas
1ste te Hoeilaart
1ste te Sint-Amands
1ste te Ronse
1ste te Leuven
3de te Milaan-San Remo

1967
1ste te Aalter
1ste te Bellegem
1ste te Booischot
1ste te Flèche Hesbignonne Cras Avernas
1ste te 2de etappe B Ronde van België
1ste te 6e etappe Ronde van Frankrijk
1ste te 5e etappe B Ronde van Frankrijk
2de te Bordeaux-Parijs

1968
1ste te Bellegem
1ste te Heultje
1ste te Itegem
1ste te Londerzeel, criterium
1ste te Ninove
1ste te Omloop van Midden-België
2de te Parijs-Roubaix
1ste te 1ste etappe Ronde van België]]
1ste te 13de etappe Ronde van Frankrijk
1ste te 3de et. deel A Ronde van Frankrijk
1ste te 1ste etappe Ronde van Zwitserland
1ste te Trèfle à Quatre Feuilles
1ste te Zandhoven
1ste te Omloop Het Volk
3de te Rund um den Henninger-Turm
2de te Ronde van Frankrijk
2de te WK op de weg, Imola
2de te GP des Nations
1ste te Ronde van Lombardije
1ste te Super Prestige Pernod trofee

1969
1ste te A Travers Lausanne
1ste te Berlaar
1ste te Malderen
1ste te Namen
1ste te Omloop van Midden-België
1ste te Parijs-Tours
1ste te Proloog Vierdaagse van Duinkerke
1ste te 2de etappe deel b Ronde van België
1ste te Strombeek-Bever
1ste te 10e etappe Ronde van Frankrijk
1ste te 21ste etappe Ronde van Frankrijk
1ste te 4e etappe Ronde van Zwitserland
1ste te 7e etappe Ronde van Zwitserland
1ste te 9e etappe Ronde van Zwitserland
1ste te Trofeo Baracchi
3de te Rund um den Henninger-Turm
1ste te GP Baden-Baden
2de te Ronde van Lombardije
1ste te GP des Nations

1970
1ste te Auxerre
1ste te Beire-le-Châtel
1ste te Brabantse Pijl
1ste te Heist-op-den-Berg
1ste te Lokeren criterium
1ste te Mende
2de te Nationaal kampioenschap op de weg
1ste te Omloop Schelde-Durme
1ste te Omloop van het Zuidwesten
1ste te 2de etappe Ronde van België
1ste te Schaal Sels
1ste te Sint-Joost-ten-Node
1ste te Soumagne
3de te Eindklassement Ronde van Spanje
1ste te Bordeaux-Parijs
1ste te GP des Nations

1971
1ste te Antwerpen criterium
1ste te Brussel – Meulebeke
2de te Eindklassement Ronde van Italië
1ste te GP Union (Dortmund)
1ste te Maaslandse Pijl
1ste te Kampioenschap van Zürich
MaillotBélgica.svg 1ste te Nationaal kampioenschap op de weg
1ste te Nokere Koerse
2de te Parijs-Roubaix
1ste te 3de etappe Ronde van België
1ste te 16e et. deel B Ronde van Frankrijk
1ste te Proloog Ronde van Frankrijk
1ste te Rijmenam
1ste te GP Baden-Baden

1972
1ste te Berlaar
2de te Brabantse Pijl
1ste te Brussel – Bever
1ste te Diest
1ste te Duffel
1ste te Grobbendonk
1ste te Hombeek
1ste te Kessel – Lier
3de te Luik-Bastenaken-Luik
1ste te Melsele
3de te Nandrin
1ste te Noorderwijk
1ste te Wezembeek-Oppem
1ste te Zottegem – Dr Tistaertprijs

1973
3de te Brabantse Pijl
1ste te Proloog Ronde van België
1ste te Sint-Niklaas criterium
1ste te Puntenklassement Ronde van Frankrijk
1ste te 3de etappe Ronde van Zwitserland
1ste te 7e etappe Ronde van Catalonië
1ste te 4e etappe deel B Parijs-Nice
3de te Amstel Gold Race

1974
1ste te Brabantse Pijl
1ste te Boucles de l’Aulne
1ste te Dongen
1ste te E3 Prijs Vlaanderen
1ste te Heesch
1ste te Herne
1ste te Omloop Hageland-Zuiderkempen
1ste te Putte-Mechelen
1ste te Sint-Niklaas criterium
1ste te Bordeaux-Parijs

1975
1ste te GP Briek Schotte
1ste te Omloop van Oost-Vlaanderen
1ste te Oostrozebeke
1ste te Bordeaux-Parijs

1976
1ste te GP van Wallonië
1ste te Nationale Sluitingsprijs
2de te Bordeaux-Parijs

1977
1ste te Aalter
1ste te Herselt
1ste te Vrasene
1ste te 5e etappe B Parijs-Nice
1ste te 2de etappe Driedaagse van De Panne
1ste te Bordeaux-Parijs
1ste te Ronse

1978
1ste te Boom
2de te Brabantse Pijl
1ste te Emmen
1ste te GP Fina – Fayt-le-Franc
1ste te Lichtervelde
1ste te Ossendrecht
1ste te Serenac
1ste te Bordeaux-Parijs

1979
1ste te Herk-de-Stad
1ste te Kamerik
1ste te Omloop Hageland-Zuiderkempen
1ste te Peer Criterium
1ste te 4e etappe Ronde van België

1980
1ste te Critérium Martini
1ste te Dilsen
1ste te Houtem
1ste te Knokke
1ste te Nussbaumen
1ste te Zomergem
1ste te Bordeaux-Parijs

1981
1ste te Bertrange
1ste te Boom
1ste te Geleen
1ste te Keiem
1ste te Laarne
1ste te Neufchâteau
1ste te Retie
1ste te Tongerlo
1ste te Bordeaux-Parijs